Uydudan Kontrollü Yakıt Kalite Sistemi

Petrol Ofisi, “Entegre Otomasyon Sistemi” dahilinde kullanılan “Uydu Takip Sistemi” sayesinde PO istasyonlarında satılan akaryakıtın kalitesini, rafineri çıkışından araçların deposuna ulaşana kadar 365 gün 24 saat denetliyor. Böylece Türkiye genelindeki Petrol Ofisi istasyonlarında depolara yabancı maddelerin girmemesi garanti altına alınırken, Petrol Ofisi müşterilerine en kaliteli akaryakıtlar sunulmaktadır

Doğrudan Akaryakıt Teslimatı ile ürünler terminallerden istasyonlara uzaydan uydu ile kontrol edilmekte olan filolar ile taşınmaktadır. Tankerlerin güzergahları, durmaları gereken noktalar, tankerlere girmesi ve çıkması gereken yakıt uzaydan uydu ile kontrol edilmektedir.

İstasyonlarda bulunan depolarda yakıt seviyesinde değişiklik olduğu anda, depolardan alınan veriler istasyon bilgisayarlarına, bilgisayarlardan uyduya ve uydu vasıtası ile anında Petrol Ofisi merkezine gelmektedir.

Pompa ve Tank Otomasyonu

Pompa ve Tank otomasyonu, istasyonlarda entegre olarak yer altı tanklarına yapılan dolum ve pompadan yapılan satışları kontrol altında tutarak, istasyon bilgisayarındaki özel bir yazılım vasıtasıyla elektronik olarak kayıt altına alınır.

Petrol Ofisi ürünleri rafineriden müşterilerinin aracının deposuna gelene kadar uzaydan uydu ile kontrol edilmesinin yanı sıra, tam 10 farklı noktada kalite kontrol zinciriyle de denetlenmektedir.  

 Bununla birlikte Petrol Ofisi istasyonları düzenli olarak Petrol Ofisi ekipleri ve bağımsız denetim firmaları tarafından kontrol edilmektedir. 15 istasyon kontrol ekibi marker kontrolü ve kalite denetimi yapmaktadır..Bunun yanı sıra 5 tank temizlik ekibi toplam 5000 ziyaret ile tüm istasyon tanklarının yılda en az iki defa temizlenmesini sağlamaktadır.

Böylece gözünüz gibi baktığınız aracınızda, içinde hiçbir yabancı madde bulunmayan yakıt kullandığınız gibi, aracınızın performansı da en yüksek düzeyine çıkıyor.

Kaliteli ve güvenli yolculuklar dileriz...

 

Akaryakıt Ürünleri

Yeni nesil V/MAX Performans Serisi
Yeni nesil V/MAX Eurodizel
Yeni Pro Dizel

LPG Otogaz

PO/gaz Türkiyenin en yaygın otogaz markasıdır. Ekonomik, çevreci ve güvenli bir ürünümüz olan otogazdır.

PO Madeni Yağlar

Petrol Ofisi’nin onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

 

Uydudan Kontrollü Yakıt Kalite Sistemi

Yakıt kalitesi için uzaya çıkan başka kim var.

Demo
 

Positive Card

Araçtan inmeden ödeme sistemi, öde geç.

Demo
 

POCELL

Az yakan çok kazandıran hat.

akaryakit-fiyatları
 

Akaryakıt Pompa Fiyatları

Omv petrol ofısı a.s. Tavsiye edilen mahallı akaryakıt perakende satıs fıyatları

Çalışma Saatleri

İstasyonumuz 24 saat
hizmetinizdedir

Ücretsiz Oto Yıkama

 

Şubelerimiz

 • İzmir Yolu

  Tınaz Petrol
 • Edremit Yolu

  Tınaz Petrol

Demo

Tınaz Petrol Balıkesir

0266 221 55 31-32

 

Hizmetlerimiz

 • Akaryakıt
 • LPG Otogaz
 • Market
 • Oto Yıkama
 • Oto Süpürge